centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
71 seminarium w cyklu INFORMATYKA KORPORACYJNA "NOWE ZASADY DYSTRYBUCJI UBEZPIECZEŃ - UWARYNKOWANIA PRAWNE, BIZNESOWE I INFORMATYCZNE"
Warszawa, 28.06.2017 Koordynator: Paulina Solińska

PRELEGENCI

Prelegenci | Piotr Czublun

Piotr Czublun

Piotr Czublun

Piotr Czublun w sposób szczególny specjalizuje się w prawie sektora usług finansowych, zwłaszcza w prawie ubezpieczeniowym oraz prawie IT/nowych technologii. Od wielu lat zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym dla klientów z różnych sektorów gospodarki, a w szczególności dla firm ubezpieczeniowych i banków. Jego bogata wiedza oraz ogromne doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego zostały docenione w marcu 2013 r. nominacją do grupy ekspertów ds. prawa ubezpieczeniowego Komisji Europejskiej. Był jedynym przedstawicielem z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Trzykrotnie wyróżniony w prestiżowym rankingu Chambers Europe, jako jeden z 5 najlepszych prawników w Polsce w kategorii "Bankowość i finanse: ubezpieczenia” (2015, 2016, 2017). Od 2016 r. jest Członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego przy Ministerstwie Finansów oraz Redaktorem Naczelnym portalu beinsured. W Kancelarii Czublun Trębicki odpowiada za praktykę prawa ubezpieczeniowego, prawa usług finansowych oraz prawa IT.

Prelegenci |Monika Kaczała

Monika Kaczała

Monika Kaczała

Dr Monika Kaczała – adiunkt w Katedrze Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu dystrybucji oraz ubezpieczeń rolnych, a także wykorzystania nowych technologii w branży ubezpieczeniowej; prelegentka na międzynarodowych konferencjach z zakresu ubezpieczeń, autorka ekspertyz. Główny wykonawca grantu naukowego „Koncepcja polis indeksowych i możliwość ich zastosowania w systemie obowiązkowych dotowanych ubezpieczeń upraw w Polsce” oraz "Internet w zakładach ubezpieczeń działających na polskim rynku ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia e-commerce dla funkcji zbytu" finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki. Członek Asia-Pacific Risk and Insurance Association (APRIA) oraz Międzynarodowego Związku Prawa Ubezpieczeniowego AIDA.

Prelegenci |Bartosz Kucharski

Bartosz Kucharski

Bartosz Kucharski

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz University of Birmingham (LL.M. in Commercial Law). Adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Łódzkiego.
Autor licznych publikacji z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych w tym pośrednictwa ubezpieczeniowego. Adwokat specjalizujący się w prawie cywilnym obrotu gospodarczego w szczególności prawie ubezpieczeń gospodarczych (Goński & Kucharski Adwokaci w Łodzi). W latach 2013 – 2016 Z-ca Kierownika Szkolenia Aplikantów Adwokackich przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi odpowiadający za szkolenia w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. Wykładowca na szkoleniach dla aplikantów adwokackich i adwokatów, sędziów, pracowników zakładów ubezpieczeń oraz brokerów ubezpieczeniowych. Współautor stanowiska Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych dotyczącego implementacji Dyrektywy IDD.

Prelegenci |Tadeusz Szumlicz

Tadeusz Szumlicz

Tadeusz Szumlicz

Profesor nauk ekonomicznych. W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie kierownik Katedry Ubezpieczenia Społecznego, Studiów Doktoranckich Ubezpieczeń i Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń. Wykłada też w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Warszawie. Autor ponad 300 publikacji na tematy polityki społecznej i ubezpieczeń, dotyczących teorii i praktyki zastosowania metody ubezpieczenia oraz rozwoju rynku ubezpieczeniowego. Redaktor naczelny „Wiadomości Ubezpieczeniowych”.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78