centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Forum
FORUM HR "INFORMATYCZNA OPTYMALIZACJA PROCESÓW W HR - ROZWIĄZANIA CHMUROWE ZMIENIAJĄ RYNEK PRACY"
Warszawa, 21.06.2017 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci | Arwid Mednis

Arwid Mednis

Arwid Mednis

Dr Arwid Mednis jest radcą prawnym, partnerem w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, w szczególności w prawie telekomunikacyjnym, ochronie danych osobowych i partnerstwie publiczno-prywatnym. W latach 1991-2000 reprezentował Polskę w Komitecie ds. Ochrony Danych Osobowych w Radzie Europy w Strasburgu, w latach 1998-2000 był jego przewodniczącym. Jest członkiem Rady Naukowej GIODO, a także autorem i współautorem projektów ustaw dotyczących ochrony danych osobowych i wymiany informacji gospodarczej. Regularnie reprezentuje klientów w sprawach regulacyjnych oraz w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Dr Mednis jest docentem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia m.in. z zakresu dostępu do informacji publicznej, ochrony danych osobowych i prawa telekomunikacyjnego, a także autorem licznych publikacji z zakresu prawa telekomunikacyjnego, ochrony danych osobowych, e-biznesu i prawa administracyjnego. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach i seminariach poświęconych tym zagadnieniom. Od wielu lat zajmuje pozycję lidera w zakresie prawa telekomunikacyjnego oraz ochrony danych osobowych w rankingach wydawnictw specjalistycznych i informatorów prawniczych, w tym m.in. Chambers Europe oraz Legal 500 EMEA. Jest także regularnie wyróżniany w rankingach kancelarii prawnych dziennika Rzeczpospolita.

Prelegenci |Tomasz Niedziółka

Tomasz Niedziółka

Tomasz Niedziółka - dr nauk ekonomicznych, autor badań poświęconych rozwojowi usług IT w chmurze, prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prelegenci |Natalia Romaniszyn - Kędzior

Natalia Romaniszyn - Kędzior

PNatalia Romaniszyn - Kędzior

Absolwentka Filologii Angielskiej i Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowych studiów Międzynarodowe Zarządzanie Personelem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od kilkunastu lat zawodowo związana z obszarem HR i rozwoju pracowników jako manager HR, trener biznesu oraz konsultant. Prywatne zainteresowania z obszaru komunikacji międzykulturowej i nowych technologii. Aktualnie konsultant SAP SuccessFactors w firmie GAVDI Polska SA, wdrażającej rozwiązania dla HR w polskich i  międzynarodowych organizacjach.

Prelegenci |Sylwia Zadumińska

Sylwia Zadumińska

Sylwia Zadumińska

Menadżer obszaru zarządzania zasobami ludzkimi z wieloletnim doświadczeniem zarówno w międzynarodowych korporacjach, wspierając obszary biznesu od strategii, sprzedaży po operację i centra usług wspólnych, jak i na tzw. „otwartym rynku” zajmując się rekrutacją, doradztwem zawodowym, konsultingiem. Doskonale zna obecne trendy rynku pracy nie tylko w Polsce, ale i na rynkach europejskich. Z sukcesem zakończyła wiele rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla menedżerskiego. Dodatkowo przygotowuje młodych ludzi do umiejętnego wejścia na rynek pracy i rozsądnego podejścia do budowania życia zawodowego. Prowadzi warsztaty szkoleniowe, treningi i indywidualne doradztwo. Jest trenerem i negocjatorem ze związkami zawodowymi. Propagator „filozofii lean” nie tylko jako formy prowadzenia biznesu, ale również jako narzędzia do podejmowania optymalnych decyzji we wszystkich obszarach życia. Doświadczony kierownik projektów LEAN.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78